Praca

P.U. „HOLTUR” sp. z o. o.  w Kołobrzegu, ul. Koszalińska 72

prowadząca Sanatorium Uzdrowiskowe „ORW Kołobrzeg-Podczele”

poszukuje osób na następujące stanowiska:

FIZJOTERAPEUTA

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, prowadzenie dokumentacji wykonanych zabiegów

DODATKOWE INFORMACJE

praca stała w ramach umowy o pracę, lub umowy cywilnoprawnej

WYMAGANIA

kwalifikacje zawodowe technika fizjoterapii, licencjata lub magistra fizjoterapii

umiejętność pracy w zespole

aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych

INFORMACJE WSPÓLNE DLA OFERT PRACY

– istnieje możliwość zakwaterowania

– skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

                                                                                 CV prosimy przesłać :

                                                                                                – e-mailem: kadry@holtur.pl
                                                                                                – pocztą na  adres: P.U. „HOLTUR” sp. z o. o. 78-100 Kołobrzeg, ul. Koszalińska 72

                                                                                               lub złożyć osobiście w dziale kadr

                                                                                               Wszelkich informacji udziela dział kadr pod numerem telefonu: 943543116 w. 337