Jak do nas dojechać?

1. Samochód:

Sanatorium Uzdrowiskowe „ORW PODCZELE” leży przy drodze krajowej nr 6 w odległości 6 kilometrów przed Kołobrzegiem (jadąc od strony Koszalina) po prawej stronie. Przed zjazdem do naszego obiektu znajduje się osiedle „Podczele”, które należy ominąć. Jadąc od strony Kołobrzegu nasze Sanatorium znajduje się po lewej stronie za torami kolejowymi z automatycznymi zaporami.

2. Pociąg:

Pociąg dojeżdża do stacji KOŁOBRZEG. Po wyjściu z budynku dworca należy przejść przez pasy i parkiem dojść do przystanku linii miejskiej nr 5 (stanowisko nr 2). Autobus musi jechać w stronę Podczela. Bilety są do nabycia u kierowcy za odliczoną należnością, lub w kiosku komunikacji miejskiej przy stanowisku nr 1. W autobusach są nadawane komunikaty głosowe o zbliżających się przystankach. Po wysłuchaniu komunikatu o treści „Podczele – ośrodek” należy nacisnąć przycisk STOP. Sanatorium znajduje się po drugiej stronie ulicy. Prosimy o korzystanie z przejścia dla pieszych.

3. Autobus:

Autobusy przejeżdżające przez Koszalin mogą (na Państwa prośbę, dzięki uprzejmości kierujących) zatrzymać się na przystanku tuż obok ośrodka. Jeśli nie uda się Państwu przekonać kierowcy do zatrzymania, po dojechaniu do Kołobrzegu należy postępować tak jak w przypadku podróży pociągiem. Dla autobusów wjeżdżających do Kołobrzegu od strony innych miejscowości po dojechaniu do przystanku końcowego w Kołobrzegu należy postępować tak jak powyżej.

4. Taksówka:

Przy dworcach kolejowym i autobusowym znajduje się postój taksówek. Sugerujemy zapytać się o koszt dojazdu do Sanatorium Uzdrowiskowego „ORW PODCZELE”. Cena nie powinna być wyższa niż 35-40 złotych. W porze najpopularniejszych przyjazdów pociągów pod dworcami pojawia się bus wiozący kuracjuszy pod Sanatorium. Wspólna jazda jest znacznie tańsza.

5. Dane dla nawigacji:

  • adres: Kołobrzeg, ulica Koszalińska 72
  • N: 54* 11′ 17” E: 15* 38′ 45”